if_photoif_put_inmenu
Арсенал-Центр
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 777-21-70 Показати
+38 (050) +38 (050) 777-21-70 Показати

Арсенал-Центр - Про компанію | ibud.ua

  Каталог

  Про компанію Арсенал-Центр

  Промислова Група «Арсенал-Центр» протягом багатьох років є флагманом на українському ринку покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистової сталі. З 1996 року Компанія «Арсенал» вийшла на ринок будівельних матеріалів як торгова компанія. Після придбання сучасних ліній профілювання, почалась нова історія підприємства як виробника покрівельних і фасадних матеріалів в Україні.

  Сьогодні  парк технологічного обладнання Промислової Групи включає в себе понад 100 виробничих ліній і верстатів, що дозволяє випускати широку номенклатуру продукції, яка відповідає високим європейським стандартам.

  Всі 11 заводів Групи оснащені обладнанням виробництва Італії і Фінляндії. Загальна площа критих виробничих приміщень складає більше 70 000 кв. м. При виробництві готової продукції на всіх підприємствах Промислової Групи «Арсенал-Центр» використовується тільки високоякісна рулонна сталь з різними видами покриття. Сировина закуповується безпосередньо у провідних світових виробників сталі.

  Торгова мережа компанії складається з 40 представництв у різних регіонах України. Успішно працюють і реалізують продукцію компанії більше ніж 800 дилерів та партнерів.

  Промислова Група «Арсенал-Центр» — Якість! Асортимент! Надійність!